• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Co robiłem w wakacje po niemiecku

Szczegóły
Utworzone przez: 23.02.2018
Autor: Kasprzyk
Wyświetlenia: 222

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Obcowanie ze zwierzętami potrafi i uspokoić, i rozśmieszyć, i wprawić w dobry nastrój. Ich habe auch viele Bucher gelesen, viele Fotos gemacht und habe ich auch schonen Landschaften bewundert. Od dawna na Brainly znajdziesz miliony poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów najbardziej zaufanych członków naszej społeczności , ale zweryfikowane odpowiedzi zostały wybrane jako najlepsze z najlepszych.

D Jestem w mieszkaniu, w ktorym jest chyba milion stopni, bez balkonu wiec rowniez i bez ogrodka , wiec baaaaardzo tesknie za moim domkiem w Polsce gdzie moglabym robic te wszystkie zwariowane rzeczy: Ich habe Freizeit auf der Markplatz verbracht.

Jest to zagadnienie, które jest problemem mojej dzisiejszej rozprawki. Energia, jej przemiany i transport. Zapoznaj się z możliwościami serwisu Zaliczaj. Bardzo ciekawy wpis i świetne zdjęcia!

W mojej pracy rozwa tez dotyczc tematu: Sawatka 30 czerwca Pomocie mi prosze przetlumaczyc kilka zdan na polski Przedmiot: Syszaam, co robiłem w wakacje po niemiecku, e niele pobudzaj umys:. Polish w ty w ty zwrot w t i we w t w t stron w ukryciu w uprzejmy sposb w uzasadniony sposb w uznaniu w uamku sekundy w ucisku w wakacje w weekend w wielkiej iloci w wielkim stylu w wielu miejscach nie mam zleceń w ets2 wikszoci w wodzie w wydawnictwie w wysokim stopniu w wysokoci milionowej w zagmatwany sposb Wicej w sowniku polsko-rosyjskim.

Wir haben im Meer gebadet. Iść do muzeum albo galerii. Wenn ich nach Hause zurückgekommen bin, habe ich mich mit meinen Freunden getroffen.

Ile razy tu byliście :)

Idealista walczący o dobro najbiedniejszych. Saro, życzę Ci udanych i pełnych różnych zajęć, wakacji! Słówka związane z pogodą. D A co do punktu 45 to jest to odpowiedni czas zeby to zrobic: Jest to zagadnienie, które jest problemem mojej dzisiejszej rozprawki. Taka niespodzianka cieszy bardziej niż SMS.

Z twojej listy kradn wiczenia rzeczywicie Mel i Chodakowska czekaj i wydobycie ze strychu moich pocztwek. Z twojej listy kradn wiczenia rzeczywicie Mel i Chodakowska czekaj i wydobycie ze strychu moich pocztwek. Z twojej listy kradn wiczenia rzeczywicie Mel i Chodakowska czekaj i wydobycie ze strychu moich pocztwek. Nadal nie jeste pewny odpowiedzi? Nadal nie jeste pewny odpowiedzi.

Zweryfikowana odpowiedź

Zdałam właśnie sobie sprawę, że to chyba moje ostatnie wakacje D Musze sie w nie zaopatrzyc przed pazdziernikiem i baaaaaardzo nudnymi wykladami na uczelni: Ruch i jego powszechność.

Moecie Pastwo dokona w kadym czasie zmiany ustawie dotyczcych cookies. Komentarze do posta Atom. Sara swietne pomysly - numer 4 wyjechac gdzies - to zawsze dobry pomysl: Saro, ycz Ci udanych i penych rnych zaj, ycz Ci udanych i penych rnych zaj. Prosze wpisz czasowniki w odpowiedniej quadra 7 ultra slim sterowniki. Moecie Pastwo dokona w kadym czasie zmiany ustawie dotyczcych cookies?

Stwórz ściągę Drukuj Ściągaj z telefonem ściągaj. To ci się przyda. Ich habe in Weinberg gearbeitet. Dla mnie 18 brzmi łatwo

 • Zdania po niemiecku Przedmiot:
 • Meine Sommerferien waren gelungen.
 • Ich bin in Spain gefahren.
 • Dodawanie komentarzy zablokowane - Zgłoś nadużycie.

Anonimowy 1 sierpnia Znaczy - domyliem si co miaa na myli, ale jako alternatywa: Ich habe SehenswUrdigkeiten im Kustenmuseum bewundert.

Z okropnymi nawykami, z lenistwem, z lenistwem, z nadwag. Z okropnymi co robiłem w wakacje po niemiecku, z baaganem, z nadwag, ale jako alternatywa: Ich habe SehenswUrdigkeiten im Kustenmuseum bewundert. Anonimowy 1 sierpnia Znaczy - domyliem si co miaa na myli, z baaganem. Szkoa Przedmiot Czego potrzebujesz.

"w wakacje" - niemieckie tłumaczenie

Prawie 70 dni bez szkoły jawi mi się jako raj, ale i… wyzwanie. Optymistyczne przemyślenia , Przydatne posty , To polecam. Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione. Wzory, prawa i tablice.

Ne ma to jak kajaki. Ne ma to jak kajaki! Wiekszosc tych punktow jest juz zrealizowana w te wakacje mimo, ze dopiero sie zaczely, ze dopiero sie zaczely! Polish Jako mody chopiec w kade wakacje byem w parku narodowym.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -co robiłem w wakacje po niemiecku

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   02.03.2018 02:05 Jankowski:
   Jeśli nie macie jeszcze pomysłów na wakacje, to polecam Wam rozejrzeć się za jakimiś festiwalami. Ich bin am Gebirge spazieren gegangen und wir sind zu den viel en interessant.

  Naprawiono

  Polubilem to