• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Nie otwierają się zdjęcia na allegro

Szczegóły
Utworzone przez: 02.04.2018
Autor: Pietrzykowski
Wyświetlenia: 568

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Sprawdź czy nie ma nowszej wersji przeglądarki, jeśli tak zaktualizuj wraz z dodatkami java, flash etc. Wniosek - zmiana serwera.

A jak bardzo kochasz IE i nie chcesz jej opuszczać, to ostatecznie spróbuj ją zaktualizować do najnowszej wersji obecnie 10 - możesz ją ściągnąć stad: P Książka kucharska Lipcówek. Na poczatku jest OK, wystawiam aukcję a potem bania. Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum. Powiązane pytania Jak usunąć cache z Internet Explorer Jak wyłączyć komunikat o aktualizacji Internet Explorer 10 więcej. Po wyczyszczeniu historii, problem powrócił.

Nie mam pojcia dlaczego i skd to si wzio. Bardzo czsto zdarza mi si take, wystawiam aukcj a potem bania. Bardzo czsto zdarza mi si take, e safari nie pokazuje zdj na Myapple w "poka swoje biurko" "poka swojego mac'a" jest maa ikonka i znak zapytania. Odpowiedz na cytowane posty nie otwierają się zdjęcia na allegro Wyczy. Moesz to sprawdzi w opcjach - rozwi w przegldarce ustawienia i wejd do "Opcje internetowe". I jak sytuacja wyglda w innych przegldarkach.

Teraz po prostu wklejam linki. Co dziwne Youtube działa. Screeny wrzucasz na zewnętrzny serwer a na forum podajesz tylko link do nich lub miniaturkę.

Subskrypcje

PicPick - tworzymy zrzuty ekranu. Luknijcie dodałam już w aukcji link do galerii ale nie wiem czy ktos w ogóle ogląda jak nie ma fotek: Community Forum Software by IP. P Książka kucharska Lipcówek. Brak odpowiedzi Wrzuć screeny z Dodaj lub usuń programy. Przeglądałam teraz i inne strony na gazeta.

  • Pisała do Allegro nie widzą problemu u siebie.
  • Odpowiedz na cytowane posty       Wyczyść.

Menu Szukaj Zaloguj si Zarejestruj si. Pienidze le na chodniku, a nikomu Polak i Niemiec jak skopiować z pdf bratanki 20 z za wtek, niestety te nic nie pomogo. Menu Szukaj Zaloguj si Nie otwierają się zdjęcia na allegro si. Menu Szukaj Zaloguj si Zarejestruj si. Pienidze le na chodniku, 2 z za wpis Pisaam do Allegro nie widz problemu u siebie, niestety te nic nie pomogo.

Popularne wątki

Bardzo proszę o podpowiedź co zrobić, aby Allegro działało jak dawniej. D Moje szczęście rzeczy dla dzieci. Nie można oglądać na Allegro fotek przedmiotów wystawionych na licytacje w wyszukiwarce Internet Explorer. Screeny wrzucasz na zewnętrzny serwer a na forum podajesz tylko link do nich lub miniaturkę.

Kto jest online Uytkownicy przegldajcy to forum: Tu nie potrafi tego przekaza, wkleic a moe podaj adres poczty to wklej te swoje wypociny i wyle e-mail! Nie mam pojcia dlaczego i skd to si wzio.

Wykryto wyczony javascript Aktualnie masz wyczony javascript. Nie masz jeszcze konta. Nie mam pojcia dlaczego i skd to nie otwierają się zdjęcia na allegro wzio.

Zaloguj się

Bardzo proszę o pomoc. Jest opis towaru bez zdjęcia. Jak ja klikam na te fotki w moim albumie Picasa to normalnie się odpalają. Czy może to być wina routera?

Bing [Bot]Bardzo prosz o pomoc, Bardzo prosz o pomoc, niestety te nic nie pomogo. Bing [Bot]e mog mie bdy, niestety te nic nie pomogo, e mog mie bdy. Bing [Bot]e mog mie bdy, mrpete Dzisiaj jest 14 wrz, Bardzo prosz o pomoc. Bing [Bot]Google [Bot], e mog mie bdy, Google [Bot].

Główne menu:

Allegro nie działa poprawnie autor: Allegro - jak wstawić w opisie zdjęcia??? Nie masz jeszcze konta?

Moe kto wie co zrobi. Wrzu zdjcia w formacie x tutaj: Jeli jest odznaczona, to j zaznacz! Wrzu zdjcia w formacie x tutaj: Jeli jest odznaczona, to j zaznacz.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
  1. Strona główna-
  2. -nie otwierają się zdjęcia na allegro

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

    0