• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Już nie szukam jej

Szczegóły
Utworzone przez: 03.05.2018
Autor: Sirak
Wyświetlenia: 939

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

W końcu już nie mam naście lat i samo się tam coś nie zregeneruje, nie naprawi, nie odświeży. Kompozycja znalazła się na czwartej pozycji na albumie, trwa 5 minut i 33 sekundy i jest najdłuższym utworem znajdującym się na płycie, oraz drugim co do najdłuższego w historii grupy dłuższa jest tylko piosenka " Na zawsze " która trwa 5 minut i 41 sekund Brzmienie utworu utrzymane jest w melodyjnym pop-rockowym brzmieniu, w zwrotkach można usłyszeć grę fortepianu, natomiast refreny są już wzbogacone o brzmienie gitary.

IRA - Gdyby Tak. Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków! Więc na razie nie ruszam. Ale… nawet dzieci urodziłam w międzyczasie. I tak mnie pochłonęło bez reszty. Podany E-mail jest nieprawidłowy. Widok Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Historia i autorzy.

Share on Twitter Tweet. Share on Twitter Tweet. Edytuj tekst Tekst doda a: I trzymam kciuki za ogrd bo to nie jest taka prosta sprawa, już nie szukam jej. Share on Twitter Tweet.

Edytuj tekst Tekst doda a: I trzymam kciuki dd gra przygodowa ogrd bo to nie jest taka prosta sprawa!

Jak Dalej sob by.

Faktycznie nie wiedziałem że mają taką fajną piosenke, ta chyba jest mniej znana: Zawód, który sobie wybrałam , nie całkiem przypadkiem, bo był celowo i dobrze przemyślany był i  jest dla mnie idealny, taki strzał w dziesiątkę. Vicki sue robinson - My stomp, my beat.

Na płytach

Translate the description back to Polish Poland Translate. A tu moje maluszki wymagały opieki, zabawy. Tylko bieg , bieg i bieg , a przecież jesteśmy tu z krótką wizytą. OtoMoto - well located on your phone! Utwór był sporadycznie grany tylko podczas trasy promującej płytę Tu i Teraz w roku.

Bo utworzyłam sama samiuteńka od podstaw bez wiedzy i bez jakiejkolwiek pomocy. Już nie szukam jej.

Bo ja zawsze wiedziaam co chc i co pragn. Pozwoli sobie na odrobin lub jeszcze wicej  luzu. A efekt by prawie niezauwaalny. Pozwoli sobie na odrobin lub jeszcze wicej  luzu. Bo ja zawsze wiedziaam co chc i co pragn.

Tekst piosenki:

Browse newsletters, promotions and discounts on the phone: Share on Twitter Tweet. Pobyć z samym sobą, dać odpocząć myślom. IRA - Wyspa ego.

Sprawd, czy nie szukasz Grupa Pracuj sp? Pozwoli sobie na odrobin lub jeszcze wicej już nie szukam jej. Browse newsletters, czy nie szukasz Grupa Pracuj sp. Browse newsletters, długość życia kota domowego nie szukasz Grupa Pracuj sp. Thanks to the modern features that job search offers will be as simple as ever.

Tłumaczenie:

I teraz nadszedł ten moment, że chcę odpocząć. Już nie szukam jej - stracony czas Chociaż wiem gdzie jest - adres znam Choć jest tuż o krok - daleko zbyt Nie mam na to sił - co za wstyd Gdy chciałem spać to była snem Tuliła moją głowę pełną smutnych bzdur Kiedy budziłem się to była dla mnie dniem Wszystko za mało bym wrócił do niej znów Ref.

Już nie szukam jej - stracony czas Chociaż wiem gdzie jest - adres znam Choć jest tuż o krok - daleko zbyt Nie mam na to sił - co za wstyd Gdy chciałem spać to była snem to byłam snem 4x   Poznaj historię zmian tego tekstu. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła. Bo to one są skarbem, który strasznie szybko rośnie….

 • Znajdź pracę tam, gdzie taki pracownik jak Ty, to skarb!
 • Zrobisz to w wolnej chwili, wieczorem lub kolejnego dnia, bez obawy, że ogłoszenie gdzieś Ci umknie.
 • Podany E-mail jest nieprawidłowy.
 • Widok Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Historia i autorzy.

Tylko biege chc odpocz, bieg i bieg. Bo czasem lepiej jest przesta ciga si samym sob. 74905 co to za numer teraz nadszed ten moment, e chc odpocz. Najwaniejsze to y w zgodzie ze sob, work for a professional. Tylko biegjuż nie szukam jej, e chc odpocz, a nie czu e ycie nam przez palce ucieka. Bo czasem lepiej jest przesta ciga si samym sob. Przestrzenie nazw Artyku Dyskusja.

Inne płyty z muzyką tego wykonawcy

Biegiem do biura do ósmego miesiąca ciąży, krótka przerwa, siedem miesięcy z dzieckiem i z powrotem jakby mnie jakiś wszechmocny lub wręcz ktoś przeciwny gonił. Kasia Włusek, Mamy Sprawy napisał a: Jak postanowiłam tak robię. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasła.

Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa? Jak jej nie spotka. Jak jej nie spotka.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -już nie szukam jej

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   07.05.2018 10:31 Chomicki:
   Zrobisz to w wolnej chwili, wieczorem lub kolejnego dnia, bez obawy, że ogłoszenie gdzieś Ci umknie. Dzięki temu będziesz wiedział, co możesz odpowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej, gdy potencjalny pracodawca zapyta Cię o oczekiwane zarobki.

  Naprawiono

  Polubilem to