• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Tylko ciebie chcę 3 część

Szczegóły
Utworzone przez: 14.09.2018
Autor: Strozewski
Wyświetlenia: 946

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Oczywiście, że będzie trzecia część, bo w Hiszpanii jest w kinach! Babie ucieka sprzed ołtarza a Hache ją olewa hehe za to jak go potraktowała. Statystyki pokazują, że problem łysienia dotyczy nawet co trzeciego mężczyzny między

Ale z naturą bywa tak, że można ją zaprosić do siebie. Oglądałam na stronce filmostrefa. Aleksandra Kudela odpowiedział a Nie wiem kiedy będzie w kinach, ale w Hiszpanii już jest i w necie jest już do obejrzenia wersja hiszpańska z polskimi napisami. W internecie pojawią się pogłoski że tytuł ma brzmieć "Hache" lub "Mów mi Hache" ale sam Moccia jeszcze nie wie jaki tytuł ma zawierać film jak i książka. O tak, dobrze by tak było egoistce jednej.

Moim zdaniem historia sie potoczy w ten sposób, że Hahe w tedy przyjdzie na ceremonię i ona z nim ucieknie i będą razem.

W Tylko ciebie chcę 3 część bdzie wystpowa pod tytuem "Wybacz ale wci Ci kocham". W Polsce bdzie wystpowa pod tytuem "Wybacz ale wci Ci kocham". Ale Gin mi tez nie pasuje do niego? W Polsce bdzie wystpowa pod tytuem "Wybacz ale wci Ci kocham". Ogldaem film nie raz, ani nie dwa. Ogldaem film nie raz, ani nie dwa?

 • Fajne jest to, ze sa tam nawet nowe filmy bo na takim youtube to dopiero po roku czy dwoch sie nowe pojawiaja.
 • D odpowiedział a

Tylko Ciebie chcę / Tengo ganas de ti

Fakt, ze chetnie bym go znowu obejrzala w jakims filmie przystojniacha z niego ahhh!!!! Ja osobiście przedstawiłam taką historię jaką sobie wyobraziłam ale jak będzie na prawdę nie wiem ale powiem jedno jak dla mnie Hahe powinien być z Babi, ponieważ ona sprawiała mu radość za każdym razem jak ją widział i praktycznie cały czas o sobie myślą i choć nie byli razem w 2 części bo im się nie powiodło to zależy im na sobie i do tego jeszcze ta scena jak Babi jechała z Hahe w aucie i żałowała, że jest zajęta.

Liczę na 3 część, w której Hache i Babi będą razem, choć tak naprawdę to co najlepsze juz przeminęło - młodzieńcze lata, pierwszy raz, motyle w brzuchu i uczucie bycia 3 metry nad niebem. Bardzo to polecam ta strone. Piszcie wszystko co wiecie ; To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.

 • Wielu mężczyzn ignoruje pierwsze oznaki łysienia i akceptuje fakt systematycznej utraty włosów. Chyba to ta chemia między głównymi bohaterami.
 • Szlachcianka sie znalazła mysli ze chocby nie wiem co to Hache czekac bedzie na nia z wywaloym jezorem.

Wiem e wysza ju 3 cz woskiej ksiki Trzy Metry nad niebem niestety Step nasz filmowy Hache zostaje jednak z Gin, jednake Federico Moccia w wywiadzie oznajmi e ma pomys na cakiem inny scenariusz i ma odbiedz cakiem od 3 czci woskiego Trzy Metry nad niebem i czy wódka ma termin ważności ma potoczy si inaczej. Druga mio nigdy nie jest w stanie zastpi tej pierwszej- nam przeznaczonej a jednak gdzie zgubionej? Wiem e wysza ju 3 cz woskiej ksiki Trzy Metry nad niebem niestety Step nasz filmowy Hache zostaje jednak z Gin, jednake Federico Moccia w wywiadzie oznajmi e ma pomys na cakiem inny scenariusz i ma odbiedz cakiem od 3 czci woskiego Trzy Metry nad niebem i historia ma potoczy si inaczej.

Wiem e wysza ju 3 cz woskiej ksiki Trzy Metry nad niebem niestety Step nasz filmowy Hache zostaje jednak z Gin, tylko ciebie chcę 3 część, jednake Federico Moccia w wywiadzie oznajmi e ma pomys na cakiem inny scenariusz i ma odbiedz cakiem od 3 czci woskiego Trzy Metry nad niebem i historia ma potoczy si inaczej! tylko ciebie chcę 3 część

Ocena aktorów w filmie

Ja jestem już "stara", nigdy nie oglądam takich "słodko-pierdzących" filmów, ale ten mnie urzekł Dlaczego? To bowiem bardzo często problem u pań właśnie. Ja dokładnie śledzę jego karierę i nie słyszałam jakichkolwiek wzmianek, więc

JEst to wersja hiszpaska z polskimi napisami? Tak poza tym to Babi do pit nie dorasta Gin. Tak poza tym to Babi do pit nie dorasta Gin. Lubi romantyczne filmy, ale ten by najgorszy i najnudniejszy jaki widziaam. Tak poza tym to Babi do pit nie dorasta Gin. Ale jedna rzecz pozostaa tylko ciebie chcę 3 część sama! Same ol mistakes jedna rzecz pozostaa taka sama.

Zgłoś nadużycie

Na stronie filmostrefa jest wrzucony ten film jak chcesz go obejrzeć. Oglądałam na stronie filmostrefahd. Mów mi Hache, o bardziej pasuje jak by miał kogoś nowego poznać a na hiszpańskiej stronie wyraźnie pisze, że w 3 części Hugo ma wybierać pomiędzy Babi a Gin [LINK] proszę tu link gdzie to pisze Niektórzy też sądzą, że 3 część ma nosić tytuł "Wybacz ale wciąż cię kocham" to jest już bardziej prawdopodobne bo Hache mógłby do którejś tak powiedzieć, jednak jeszcze nie ustalili oficjalnego tytułu filmu i książki Mam nadzieję, że się podoba.

Trzecia część Trzy metry nad niebem będzie miała polski tytuł "Wybacz ale wciąż Cię kocham".

Musisz koniecznie przeczyta ksiki. Kosmetyczka, mani- i pedicure i in, fryzjer. Dziki za informacj, tylko ciebie chcę 3 część. Najlepsze jest to, ze sa tam nawet nowe filmy bo na takim youtube to dopiero po roku czy dwoch sie nowe pojawiaja.

Czy to tylko faktycznie wymys fanw. Musisz koniecznie przeczyta ksiki. Wanie czytaam blog mario casasa i jest mniej wicej napisane kiedy bdzie 3 cz 3 metry nad niebem. Musisz koniecznie przeczyta ksiki. Czy to tylko faktycznie wymys fanw.

Tengo ganas de ti

Sam w sobie film jest dobrze zrealizowany i czekam na następną część. Co do Babi to ona jest wyrachowana po matce Jestem bardzo ciekawa trzeciej części. Gdy w upały zjemy lody, rozszerzone gorącem naczynia krwionośne gwałtownie się kurczą i śluzówka gardła staje się bardziej podatna na zakażenie.

Moesz w kadym czasie dokona zmiany ustawie dotyczcych cookies. Jakosc filmow jest bardzo fajna i nic sie nie tnie. Moja koleanka mwi mi e Hache beddzie z Babi ale najpier eby do tego doszobeda pisa ze sob na takich portalach podobnych ja.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -tylko ciebie chcę 3 część

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   20.09.2018 23:34 Polak:
   Liczę na 3 część, w której Hache i Babi będą razem, choć tak naprawdę to co najlepsze juz przeminęło - młodzieńcze lata, pierwszy raz, motyle w brzuchu i uczucie bycia 3 metry nad niebem.

   27.09.2018 21:05 Romanowski:
   Taka miłość to marzenie każdej kobiety moje na pewno!!

   29.09.2018 21:51 Kulwicki:
   Jak to otwieram to mi wyskakuje jakaś reklama i musze cos wypełnic żeby odblokowac strone:

  Naprawiono

  Polubilem to