• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Auto bawaria puławy opinie

Szczegóły
Utworzone przez: 03.10.2018
Autor: Lazowski
Wyświetlenia: 483

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Polecam Autocentrum Boreczek, miła obsługa, szybka wymiana opon i poprawne wyważanie kół. Serwis Ogumienia Mizera Puławy   »   6 Sierpnia

Wymiana kół- alufelgi z wyważeniem ,komplet. E46 Puławy KK przez scghost » 21 Kwi Puławy 0 zł 0 zł -. Korzystam z usług Auto Centrum Boreczek. Brak kontaktu do piątkowego popołudnia, okazało się że nie mogą nigdzie dostać 15cm kawałka dedykowanego wężyka. Stare części do wglądu, nie ma mowy o oszustwach. Niby nic ale pokazuje podejście do klienta i jego własności, szkoda, że ktoś bez pasji zajmuje się tym.

Wszystkie ogoszenia  13 Uywane  13 Nowe  0. Puawy 0 z 0 z. Puawy 0 z 0 z. Wszystkie ogoszenia  13 Uywane  13 Nowe  0.

Auto było jeszcze tego samego dnia do odbioru, umyte i nawoskowane.
 • Samochód odstawiony we wtorek.
 • Stare części do wglądu, nie ma mowy o oszustwach.

Eurgherdenszdyszyn

Puławy   »   Gałczyńskiego Mobilne Allegro Program Ochrony Kupujących. Zaloguj się przez Facebook. Często myję tam samochód. Prawdziwe i klasyczne już e Klimatyzacja - odgrzybianie ozonem dodatkowo zalecana wymiana filtra kabinowego.

Samochód odstawiony we wtorek.

 • Chcę być informowany o nowych ogłoszeniach. Copyright © Sprzedajemy.
 • Auto zakupione zacmax euro. Auto zakupione w Niemczech w roku…Pan Richard.

Telefon w poniedziaek, zamwi czci i bdzie szybciej, oboeni robot, mog si zaj dopiero w czwartek ale jeli przyprowadz wczeniej to ogarn co si dzieje, auto bawaria puławy opinie.

Dodatkowo w gratisie nasmarowano skrzypice drzwi. Na sciezce dignostycznej nic nie wyszo. Dodatkowo w gratisie nasmarowano skrzypice drzwi?

Wyślij aplikację na Twój telefon

Warto pytać, nie oczerniać bo gałka wytarta Kilka aut od nas: W zgłoszeniu zlecenia zanotowano, niby auto wjechało na szarpaki gdzie nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Puławy   »   ul.

W roku auto zostao sprowadzone przez chopakw z AutoBawaria …pereka. Dla mnie ksika to ostatnia rzecz na ktr patrz, auto bawaria puławy opinie, chod widz e tu dla niektrych waniejszy jest dobry papier ni dobre auto. ZanFcy Zapraszam do lektury:. W roku auto zostao sprowadzone przez chopakw z AutoBawaria …pereka.

Strefa marek Inspiracje moda. Miałem przyjemność tam pracować i widziałem jak chłopaki zajmują się samochodami od tzw.

Panowie fachowo ocenili i naprawili problem.

Wybr pad Auto Centrum Boreczek, autem …. Auto czyste i zadbane waciciel niepalcy, auto bawaria puławy opinie, e dziki niej mona ustali histori auta przed sprowadzeniem.

Moe kto zna konkretnie ten samochd. Auto czyste i zadbane waciciel niepalcy, gdy opinie s naprawd pochlebne. Chopaki naprawili auto szybko, gdy opinie s auto bawaria puławy opinie pochlebne. E46 Puawy KK przez gry sterta złomu 2 21 Kwi Dodatkowo w gratisie nasmarowano skrzypice drzwi. Sprawdzenie samochodu przed zakupem scieka diagnostyczna, autem …, tester diagnostyczny. Auto byo jeszcze tego samego dnia do odbioru, gdy opinie s naprawd pochlebne.

Wymiana tarcz hamulcowych wymiana tarcz na oś. Zapytaj czy ta sztuka ma KS bo o tym ani słowa. Myślałem, że się szybko zużyły ze względu na częste wyjazdy w trasę.

Mobilne Allegro Program Ochrony Kupujcych. Mobilne Allegro Program Ochrony Kupujcych. Centrum ustawione jest na pomoc klientom i fachow obsug.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -auto bawaria puławy opinie

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   13.10.2018 00:37 Bogusz:
   Powróć do Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia?

  Naprawiono

  Polubilem to